Nasze usługi

Montaż

Profesjonalny serwis

Napełnianie klimatyzacji

Wymiana urządzeń

Montaż klimatyzacji

Klimat ulega ociepleniu, a termometry wskazują coraz częściej temperatury powyżej 30 stopni. Taka pogoda dla wielu z nas stanowi problem, a codzienne czynności stają się znacznie trudniejsze. Z pomocą przychodzą klimatyzatory, czyli urządzenia, które pozwalają na kontrolę temperatury w naszym domu czy mieszkaniu. Urządzenia te stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków, ze względu na przystępne ceny i spore udogodnienia, które niesie ze sobą taka inwestycja.

Czym kierować się podczas doboru klimatyzatora?

Dla typowego Kowalskiego model i rodzaj klimatyzatora nie ma znaczenia. Większość z nas nie zna się na urządzeniach tego typu. Podczas zakupu takiego urządzenia warto kierować się jego właściwościami, które pozwolą nam na większy komfort, czyli:

  • cicha praca- to jedna z ważniejszych rzeczy, które pozwolą nam uniknąć nerwów i rozczarowań
  • kilka filtrów- różne filtry pozwolą uzyskać lepszą jakość powietrza, która wpłynie na nasze samopoczucie i zdrowie
  • czujnik ruchu- włączanie i wyłączanie klimatyzacji zależnie od obecności osób w pomieszczeniu pozwoli zaoszczędzić nam sporo pieniędzy
  • automatyczny regulator nawiewu- zapewni równomierne rozprowadzanie nawiewu po całym pomieszczeniu

Montaż klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle i okolice.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie chłodnictwa. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy dostarczają najwyższą jakość usługi, a nasza nazwa jest gwarancją najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny.

Przeglądy klimatyzacji

Klimatyzatory coraz częściej goszczą w naszych domach i odgrywają dużą rolę w celu zapewnienia nam optymalnej temperatury, która przekłada się na nasz komfort i samopoczucie. Zautomatyzowane procesy pozwalają na uzyskanie i utrzymanie dogodnych warunków, a my możemy zajmować się swoimi sprawami. Pomimo, że urządzenia nie wymagają naszej ingerencji i nasze działania ograniczają się jedynie do wybrania odpowiedniej temperatury warto raz na jakiś czas pomyśleć o zadbaniu o nas sprzęt.

Diagnostyka kluczem do wyeliminowania awarii – przeglądy klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle i okolice.

Zdaniem ekspertów, regularne przeglądy techniczne sprzętu pozwalają na zdiagnozowanie wielu wad, które wykryte stosunkowo szybko pozwalają uniknąć kosztownych napraw. Tyczy się to nie tylko klimatyzacji, ale wszelkich sprzętów.
Serwisy zajmujące się klimatyzatorami pomagają swoim klientom dbać o urządzenia chłodnicze przez cały rok. Nasza firma odpowiada za przeglądy klimatyzacji na terenie Kędzierzyna-Koźla i okolic. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm oraz atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Nasi eksperci zajmą się Twoim sprzętem,a także udzielą Ci niezbędnych porad, które pozwolą na lepsze konserwowanie sprzętu.

Jak często powinno dokonywać się przeglądu klimatyzacji?

Klimatyzacja powinna być czyszczona dwa razy do roku. Taka regularność pozwoli Ci cieszyć się chłodnym powietrzem, jednocześnie nie narażając swojego zdrowia. Częstotliwość przeglądów zależy od wielu czynników m.in. od rodzaju klimatyzatora, podatności na zabrudzenia, oraz czasu jaki przepracowuje w ciągu roku.